top of page

Modulinis parodų stendas ar individualus parodų stendas?
Moduliniai parodų stendai yra ekonomiškas ir laiką taupantis sprendimas įmonėms, norinčioms dalyvauti parodose ir renginiuose. Šiuos stendus sudaro iš anksto pagaminti komponentai, kuriuos galima lengvai surinkti ir pritaikyti įvairioms erdvėms ir poreikiams. Moduliniai parodų stendai pastaraisiais metais tampa vis populiaresni dėl daugybės pranašumų, palyginti su tradiciniais individualiais stendais. Vienas iš pirmaujančių modulinių sistemų gamintojų yra beMatrix, kurio novatoriški ir tvarūs dizainai sulaukia dėmesio parodų stendų industrijoje ne vienerius metus.


Moduliniai parodų stendai yra tvaresni, lyginant su įprastais stendais. Taip yra todėl, kad juos galima lengvai išardyti ir pakartotinai panaudoti, todėl sumažėja atliekų ir naujų medžiagų poreikis. Kai panaudoti tų pačių dalių daugiau nebeįmanoma, jas galima perdirbti. Tai ne tik padeda sumažinti parodų poveikį aplinkai, bet ir ilgainiui sutaupo įmonės resursų, nes nereikia nuolat planuoti ir pirkti naujų medžiagų.


Moduliniai parodų stendai yra ne tik tvaresni, bet ir ekonomiškesni. Taip yra todėl, kad juos galima lengvai pritaikyti, kad atitiktų skirtingas parodų erdves ir poreikius, todėl nereikia gaminti kelių stendų. Pavyzdžiui, mūsų naudojamą beMatrix modulinę sistemą galima lengvai išplėsti arba sutraukti, sukeisti modulius vietomis taip, kad stendas atitiktų skirtingus parodų plotus ar išplanavimus. Stendo grafiką galima panaudoti tą pačią arba pagaminti naują. Tai ne tik sutaupo įmonių pinigų perkant kelis stendus, bet ir leidžia sukurti darnų ir profesionalų visų stendų vaizdą.


Transportavimo paprastumas yra dar vienas svarbus modulinių parodų stendų privalumas. Tradiciniams stendams dažnai reikia didelių transporto priemonių nugabenti ir didelės komandos sumontuoti, o tai gali užtrukti ilgiau ir brangiai kainuoti. Modulinius parodų stendus galima lengvai transportuoti, nes beMatrix aliuminio rėmai yra labai lengvi ir užima gerokai mažiau vietos, nei individualaus stendo elementai. Juos sumontuoti gali gerokai mažesnė komanda, taupant laiką ir kaštus.


Moduliniai parodų stendai taip pat taupo laiką planavimo ir projektavimo procese. Individualaus stendo projektavimas yra gana sudėtingas procesas. Jis gali užtrukti ir brangiai kainuoti. Ypač, jeigu tą patį stendą planuojama panaudoti ne vieną kartą ir skirtinguose išplanavimuose. Tuo tarpu moduliniai parodų stendai gali būti lengvai pritaikomi skirtingiems poreikiams bei erdvėms, taupant laiką ne tik gamybos, bet ir planavimo procese. beMatrix modulinės sistemos siūlo platų elementų asortimentą, leidžiantį greitai ir lengvai sukurti profesionalų savo stendų vaizdą.


Lankstumas yra dar vienas svarbus modulinių parodų stendų privalumas. Tradiciniai stendai dažnai yra riboti savo dizainu ir funkcionalumu, o moduliniai parodų stendai gali būti lengvai pritaikomi ir keičiami, didinami ar mažinami, kad atitiktų skirtingus poreikius ir erdves. Tai leidžia įmonėms lengvai pakeisti savo stendo išvaizdą kiekvienam renginiui. Kartais užtenka pasigaminti naują grafinį dizainą ar sukeisti modulius vietomis, o kitais atvejais galima Bematrix modulinės sistemos siūlo platų pritaikomų elementų asortimentą, leidžiantį įmonėms lengvai pakeisti savo parodos išvaizdą.

Comentarios


bottom of page